Day vs. Night
Day vs. Night
Day vs. Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Day vs. Night

Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Just for fun

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sasuke

Sasuke


Mesaje : 85
Data de înscriere : 26/11/2010

Just for fun Empty
MesajSubiect: Just for fun   Just for fun I_icon_minitimeVin Noi 26, 2010 10:16 pm

AM intrat in club plictisit avand mainile in buzunar.Era destula lume dar nu prea imi pasa.Ma asez la bar comandandu-mi un pahar cu wiski.
Sus In jos
Eva

Eva


Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/11/2010

Just for fun Empty
MesajSubiect: Re: Just for fun   Just for fun I_icon_minitimeDum Noi 28, 2010 9:02 pm

In seara aia vruiam sa dansez asa ca nu am stat pe ganduri si am mers spre club. Cum eram noua asta era o ocazie buna sa mai si socializez cu lumea. Intru i nclub imbracata intr-o fusta scurta de blugi, neagra si o bluzita rosie cu umerii goi. Ma aproprii de o masa mai retrasa, facandu-mi loc prin multime.
Sus In jos
Adrian

Adrian


Mesaje : 11
Data de înscriere : 01/12/2010

Just for fun Empty
MesajSubiect: Re: Just for fun   Just for fun I_icon_minitimeMier Dec 01, 2010 3:18 pm

Am urcat pe scena uitandu-ma prin multime. Am oftat, luand chitara de la unul dintre angajati. Privind cateva fete din primul rand am inceput sa cant.
Sus In jos
Luka Evans

Luka Evans


Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/12/2010
Varsta : 28

Just for fun Empty
MesajSubiect: Re: Just for fun   Just for fun I_icon_minitimeSam Dec 11, 2010 11:10 pm

Am urcat pe scena, chiar daca tipul canta, am inceput sa fac acelasi lucru ca el, reusind sa fac un duet . Am zambit vesela, uitandu-ma la multimea de oameni din club .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just for fun Empty
MesajSubiect: Re: Just for fun   Just for fun I_icon_minitime

Sus In jos
 
Just for fun
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Day vs. Night :: Oras :: Club-
Mergi direct la: