Day vs. Night
Day vs. Night
Day vs. Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Day vs. Night

Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Another stupid day

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kanan

Kanan


Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/11/2010

Another stupid day Empty
MesajSubiect: Another stupid day   Another stupid day I_icon_minitimeSam Noi 27, 2010 10:38 pm

Aşteptam de ceva vreme liftul ăla idiot care nu ştiu cum făcea de tot urca cobora şi la mine nu ajungea deloc , apăsam încontinuu pe buton nervos , neavând niciun chef să urc scările. Am oftat scurt , iar în cele din urmă ajunse şi liftul , mi-am dat seama după zgomotul produs , am deschis rapid uşa şi m-am ciocnit de o persoană.
Sus In jos
Alicia
Admin
Alicia


Mesaje : 101
Data de înscriere : 18/11/2010

Another stupid day Empty
MesajSubiect: Re: Another stupid day   Another stupid day I_icon_minitimeSam Noi 27, 2010 10:41 pm

Am aparut langa lift privindu-l pe baiat.
-Nu coboara? il intreb eu privind liftul.
Sus In jos
https://months-vs-sun.forumgratuit.ro
Kanan

Kanan


Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/11/2010

Another stupid day Empty
MesajSubiect: Re: Another stupid day   Another stupid day I_icon_minitimeSam Noi 27, 2010 10:55 pm

Am închis ochii , înjurând cam tot ce era prin jurul meu în momentul ăla apoi i-am redeschis ca să mă trezesc cu nasul între sânii unei tipe destul de înalte şi extrem de dotată. "Oh nu...this gonna kill me!"m-am gândit eu dar am făcut pe amabilu cerându-mi scuze , însă tot am primit o poşetă în cap.
-Auch!Grozav....am mormăit pentru mine frecându-mi capul cu mâna şi îndreptându-mi direcţia spre tânăra ce apăru lângă mine.
-Ba da a coborât...şi mai bine n-o făcea...am zis eu apoi am deschis din nou uşa şi i-am făcut loc să între , apoi am urmat-o.
-La ce etaj , domnişoară?
Sus In jos
Alicia
Admin
Alicia


Mesaje : 101
Data de înscriere : 18/11/2010

Another stupid day Empty
MesajSubiect: Re: Another stupid day   Another stupid day I_icon_minitimeSam Noi 27, 2010 10:59 pm

-7, spun eu zambind plictisita.
Sus In jos
https://months-vs-sun.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Another stupid day Empty
MesajSubiect: Re: Another stupid day   Another stupid day I_icon_minitime

Sus In jos
 
Another stupid day
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Day vs. Night :: Camin :: Lift/Scari-
Mergi direct la: